Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

Web Yazılım Uzmanı

Türkiye Dünya Medya

Css Asp net (temel seviyede asp net bilgisi olan Html Jquery ve javascript gibi hazır kütüphanelerinin entegrasyonunu kullanabilen. Dreamviewer bilgisi olan photoshop bilgisi olan c# (csharp) bilgisi olan personeller alınacaktır.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

İnşaat Mühendisi

Yapı Dünya Ltd.Şti.

İnşaat ve danışmanlık şirketimizde hibe projelerinde görev alacak inşaat mühendisi alınacaktır. 

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

grafiker - Yönetici Asistanı

TAVCAM

• Üniversite (veya ön lisans) programlarının grafik tasarım ve görsel iletişim bölümlerinden mezun, • Tercihen windows işletim sisteminde çalışabilen, • Adobe. Photoshop, 3D Max, AutoCAD veya Corel Draw programlarını kullanabilen, • İnternet kullanımı ve multimedya uygulamaları konusunda bilgili, • Web site yönetim panellerini kullanabilecek, • Yaratıcılığına güvenen, sorumluluk sahibi, • Sürekli…

İlan Sektörü : Aydınlatma

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Klima ve Elektrik Ustası

Üsküdarlı Aslan Torna

Kadosanda bulunan oto klima ve oto elektrik dükkanımıza dolgun maasla calısacak, güvenilir, işi benimseyip özveriyle çalışacak usta arıyoruz. Çalışma saatleri 08:00 19:00 Deneyimli tercihimizdir. Ücret dolgundur. maaş + ssk + yol + yemek vardır. 18 ile 50 yaş arası. Kalıcak yerde mevcuttur. İş Ahlakına önem verenler tercihimizdir.

İlan Sektörü : Otomotiv

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Yönetici Adayları

Wellness Danışmanlık Organizasyon

* İstanbul avrupa ve anadolu yakasında ikamet eden * 20/49 yaş arası * Ekip çalışmasına uygun, * Sonuç odaklı çalışabilen, * Hırslı,ikna ve analiz yeteneğine sahip, * İletişim becerisi yüksek, * Diksiyonu düzgün ve disiplinli, * Sıkı iş takip yeteneği olan, * Başarılı olduğunda yükselebilecek, * Uzun vadeli düşünen, * Bay-bayan yönetici adayı-müşteri temsilcisi,her meslekten takım arkadaşları arıyoruz.

İlan Sektörü : Gıda

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..