İş İlanları ve Eleman İlanları

Boşnakça Bilen Eleman

Alternatifmoda

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ticari faaliyet gösteren firmamızda çalıştırmak üzere çok iyi Boşnakça yazabilen ve konuşabilen, diksiyonu düzgün, MS Office programlarına hakim genç dinamik takım arkadaşları arıyoruz. Özet Detaylar: Veri giriş: Belirlenen ve websitemizde satılacak ürün bilgilerinin Boşnakça olarak girişlerinin yapılması. Müşteri İlişkileri: Gelen müşteri mailleri, telefonları…

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Elemanlar Aranıyor

Maksoy Kahve Deryası

Zeytinburnu Merkez efendideki kahve Deryası kafemizde çalışmak üzere 2-Baristalar 3-Servis elemanları 4-Mutfakçılar 5-Nargileciler Bay , Bayan elemanlar alınacaktır. Tecrübe önemli değildir.1 hafta eğitime tabi tutulacak ve kurs verilecektir.

İlan Sektörü : Restorancılık

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Müşteri Temsilcisi / Pazarlama…

Maksoy Dış Ticaret

Bağlantı elemanları sektöründe Müşteri takibatı ve müşteri pörtfeyinde gelişecek Ehliyeti olan Diksiyonu düzgün Giyimine özen gösteren bayan müşteri temsilcisi / pazarlama asistanı alınacaktır.

İlan Sektörü : Makine

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Müşteri Temsilcisi

Creaktive Mimarlık

Fuar stand tasarım ve uygulaması yapan Mimarlık Büromuza   Tam zamanlı çalışacak Diksiyonu düzgün ve prezentabl Bayan Fuar Sektöründe Hizmet veren Firmamıza, Telefon ile potansiyel müşterilere ulaşabilecek Mesai saatleri içerisinde etkili ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  Araştırmacı, kendini geliştirmeyi seven, yeniliklere ve eleştiriye açık Takım çalışmasına yatkın, koordinasyon becerilerine…

İlan Sektörü : Mimarlık

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Pazarlama Elemanı

ÖZSER GROUP SİGORTA

20 yakın şirketle anlaşmamız olan sigorta acentamızda pazarlama bölümüne bay elemanlar aramaktayız. nitelikler en az 2 yıllık üniversite mezunu en az 1.5 yıl deneyim (resmi) segem sertifikası bay eleman alınacaktır.

İlan Sektörü : Sigortacılık

İlan Lokasyonu : Malatya İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..